# # # # #

Přijďte se nezávazně podívat kdykoli na náš trénink karate a posuďte sami naši kvalitu. Vhodné pro kluky a holky, muže i ženy! Podívejte se na odkaz níže... Tréninková centra karate: Praha 4, Praha 10, Praha 11, Mratín a Beroun. Budeme se na vás těšit.

Nábor karate - chci začít cvičit #
Informace
RSS
Zpet
#

Přátelský turnaj Ukrajina – 2. místo

Dne 10. 5. 2017 se konal na Ukrajině mezinárodní turnaj v tradičním karate v kumite týmu kde česká výprava skončila na 2. místě.

 

Výpravu zastupovali:

  • Jakub Štěpán (Praha)
  • Vojtěch Slíva (Brno)
  • Mirek Slezák (Zlín)

Coach:

  • Radek Januš

Rozhodčí:

  • Radek Kleibl

Bohužel ve finále se českému týmu nepodařilo vyhrát a porazit tak soupeře, kterého v předchozím klání porazili. Systémem „každý s každým“ by ale naši kluci brali zlatou medaili. Ve finále už šla znát únava a zranění z předchozích zápasů. Výhodu však měli domácí, kteří měli ještě jednoho náhradníka.

„Chtěl bych poděkovat za možnost reprezentovat ČR na tomto turnaji. Sice jsme nevyhráli, ale nechali jsme tam všechno! O této cestě si budeme vyprávět ještě hodně dlouho, užili jsme si spoustu srandy, získali spoustu zkušeností a nejen těch karatistických. Díky Radkovi Kleiblovi za to, že nás tam dovezl, protože cesta byla peklo, kterou bych chtěl někdy trochu blíže popsat a seznámit všechny s tím, čím jsme si prošli ještě před zápasem. Díky Radkovi Janušovi za koučování a podporu a možnost tam vůbec vycestovat. A díky celému týmu, který byl opravdový tým a bylo mi s váma skvěle kluci!

V neposlední řadě bych chtěl poděkovat oxylife water, kteří mě vybavili na cestu pitnou zásobou a proto jsem neumřel žízní. Firmě hayashi, která mě obléká do sportovních věcí a poskytují spoustu super doplňků k tréninku. A firmě original-store…ti ze mě udělají fešáka a mám od nich ty nejlepší módní doplňky :)

Fotogalerie: