# # # # #

Přijďte se nezávazně podívat kdykoli na náš trénink karate a posuďte sami naši kvalitu. Vhodné pro kluky a holky, muže i ženy! Podívejte se na odkaz níže... Tréninková centra karate: Praha 4, Praha 10, Praha 11, Mratín a Beroun. Budeme se na vás těšit.

Nábor karate - chci začít cvičit #

O klubu

Naše centrum bylo založeno v roce 2011 s cílem nabídnout trénink tradičního karate dětem a dospělým z Prahy a okolí. Naše tréninky jsou speciálně zaměřeny a rozděleny do jednotlivých věkových skupin podle vývojových fází se zaměřením na rozvoj motoriky, koncentrace a disciplíny.

Jaké máme výhody oproti ostatním klubům?

• Hlavní trenér je držitel národní trenérské licence ČATK,  národní rozhodčí, reprezentant ČR, držitel 2. danu ITKF (černý pás),   (více v sekci TRENÉŘI)
  • zázemí silné organizace
  • možnost startu na závodech
  • pravidelné zkoušky na pásy
  • tréninky odborně propracovány
  • profesionální přístup ke cvičencům
  • speciálně vybavená tělocvična (dojo) na karate

U nás se nikdy nestane, že Vaše dítě nebude mít dostatečnou pozornost trenéra! Tréninky jsou rozděleny do skupin po přiměřeném počtu cvičenců!

Trénují u nás ženy i muži od 5-ti do 60-ti let. V klubu panuje přátelská atmosféra a rodiče dětí nemusí mít strach ze šikany. Způsob tréninku karate si může nastavit každý sám. Pokud chcete dělat karate rekreačně, závodně, nebo abyste se jen protáhli, zkuste začít trénovat u nás a posuďte sami. Mohou se k nám přihlásit úplně všichni, kteří mají chuť začít trénovat karate. Karate je umění boje beze zbraně, které neslouží pouze k fyzickému rozvoji cvičence, ale slouží také k rozvoji psychickému.

Centrum tradičního karate Praha nabízí i soukromé hodiny karate. V případě zájmu kontaktujte hlavního trenéra.