# # # # #

z důvodu uzavření tělocvičny na Kavčích horách dne 27. coque de téléphone pas cher a 30. Achetez pas cher Coque personnalisée června budou tréninky přesunuty do tělocvičny Nad Kapličkou 15, Praha 10. Coque iPhone X personnalisée V termínu pondělí 26. Coque personnalisée pas cher a čtvrtek 29.

Nábor karate - chci začít cvičit #

Nábor

Tak jako každý rok pořádá náš klub nábor nových členů, tak i letos nebude žádná vyjímka.

Přijďte se podívat kdykoli na náš trénink a posuďte sami naši kvalitu.

První trénink na Chodově (Zš Donovalská) 17.9. od 17:00.

Ostatní tělocvičny fungují dle rozvhu.

 

Karate pro děti (od 5-ti let)

Heard he says, knew new uniforms, you knew the style of offense, you knew they won a lot. he knew they were suddenly losing a lot. In any failure, there are multiple factors. Competitors adapt to sometimes by adopting the innovations. Sometimes recruits don pan out, or coaching staffs go stale. Sometimes guys get injured, while other guys grow complacent. Sometimes the ball just bounces funny. Sometimes it some combination of all of the above, and more. 

Think, No. 1, we all like personality. This is a tough business. You cheap china jerseys spend a lot of time, so creativity and laughter are definitely good things to have in your culture, Coach Mike McCarthy said before practice on Thursday. a big personality and I think he fitting in very well with our football team. to Lambeau Field early to report cheap china jerseys looks good to coaches and teammates, too.

It was Smith who decided that it was a terrible idea, even after Ben Affleck weighed in with some advice: „At first I was going to say that’s fucking retarded, but I bet you a lot of people would go to see that movie.“ (Tyler Perry has this quote tattooed on the inside of his eyelids.)

(Which doesn’t make sense, when you read later on about my logic on logic.) It has been seven months since the 28 3 debacle, and this is still a very good team capable of making another long cheap nfl jerseys run. And using logic (the theme of this week’s picks), the Dirty Birds should be licking their chops, waiting to get out there and clobber the mediocre (at best) Bears.

The North American Society for Sports Management (NASSM) offers cheap jerseys a list of sports management degrees throughout the United States for prospective front office employees. Courses in finance and psychology will help you create development programs for players and handle players effectively in stressful situations.Acclimate yourself to the sports world by taking jobs cheap china jerseys in the box office, marketing department or field crew of your local team.

Get Wilson back aligned: Russell Wilson’s passing was noticeably pandora jewelry off again last week, noticeably high over open receivers for the second consecutive game. Some are beginning to stop frame video of Wilson’s throws in games to say he’s dropping the ball more nearer his waist before he throws. It’s nothing a few completions he usually makes and a win can’t quell. But it needs to happen for the Seahawks go anywhere near where it wants to be this season.

Even if we give Thomas that bump to 130 targets, his 2016 catch rate of 76 percent seems a tad unsustainable, given that he led all WRs who saw at least 100 targets. And it’s not like cheap oakley sunglasses New Orleans did nothing at the position but wave buh bye to Cooks; the team brought in deep threat Ted Ginn Jr., and the likes of Willie Snead and Brandon Coleman could get expanded roles, not to mention non WRs such as TE Coby Fleener and rookie running back Alvin Kamara.

 

Želivského

 • pondělí a čtvrtek 16:00 17:00 – Areál TJ KOVO, Nad Kapličkou 15, Praha 10 (cyklistický areál – velodrom).

Pankrác

 • úterý 17:00 – 18:00 a v pátek 14:30 15:30 – ZŠ KAVČÍ HORY,  K Sídlišti 840, Praha 4

Chodov

 • pondělí 17:00 – 18:00 a středa 17:30 – 19:00 – ZŠ DONOVALSKÁ, Donovalská 1684/40, Praha 4

Mratín

 • úterý 18:00 – 19:00 a pátek 16:30 – 17:30 – Sokol MRATÍN, Kostelecká 19

 

Karate pro mládež a dospělé (od 15-ti let)

 

Želivského

 • pondělí a čtvrtek 18:15 – 20:00 – Areál Tj Kovo

Pankrác

 • úterý 18:00 – 19:00 a v pátek 14:30 – 15:30 – Zš Kavčí Hory

Mratín

 • úterý 18:00 – 19:00 a v pátek 17:30 – 18:30 – Sokol Mratín

 

V případě zaplacení členského příspěvku má člen možnost cvičit na těch tréninkových jednotkách, které jsou určeny pro jeho technickou zdatnost.

S cvičením může začít kdokoli bez rozdílu věku a pohlaví. Na hodinách „Karate pro mládež a dospělé“ se potkáte s celou věkovou skupinou. S mládeží od 15-ti let až po dospělé, vyjímkou však není věk i okolo 60-ti. Každý si ze začátku volí své tempo, takže se nemusíte bát, že trénink nezvládnete!

V dnešní době je těžké najít „spolehlivý“ klub karate, ve kterém vás naučí bojovat a „postarat se o život svůj a vaší rodiny“. Bohužel, v některých klubech se slovo „karate“ používá už pouze jako název, který nemá s cvičením nic společného. Naše tréninky nejsou jen o cvičení kata, kumite, či o „sbírání pásků a cenných kovů z turnajů“. U nás si opravdu zakládáme na preciznosti tréninků a procvičení všeho, čeho se sebeobrana týká.


Jestli zhubnete? Samozřejmě, už jak slovo „trénink“ napovídá, je to účelně organizovaný proces rozvoje výkonnosti jednotlivce, který posouvá vaše hranice a vy se budete nejen cítit skvěle, ale budete i dobře vypadat. Jestli zvládnete chodit pravdidelně? Nejtěžší krok je odhodlat se a přijít na první trénink, překročit svůj strach a nebát se otevřít novým možnostem. Tělo si navykne na určitý režim a po nějaké době bude trénink vyžadovat, cvičení je návykové! Opravdu!

I náš klub jezdí na všechny druhy turnajů. Závody nám slouží jako prostředek pro rozvoj a zdokonalení techniky. Nejsou však jediným cílem, jak to v některých sportech chodí. Je to další stupeň nervozity, kterou by měl karatista zvládnout a co nejvíc přiblížit boj do reality a tím závody posouvají cvičence hlavně po psychické stránce. V klubu máme několik mistrů republiky, medailistů z evropských a světových šampionátů.


Je karate účinné oproti jiným bojovým sportům? Ano je, důkazem je náš trenér, který začal zápasit v kleci (MMA). Zatím má na kontě jednu výhru – KO soupeře. Ale ničeho se nebojte, na tréninku dochází ke zranění velmi ojediněle. Trénujeme bezkontaktně, takže úrazy v kumite (zápas) nejsou pravděpodobné a tudíž je karate naprosto bezpečné!

Doražte k nám kdykoli na trénink, přivítá vás výborná parta lidí, ve které se budete cítit skvěle. Budeme se na vás těšit, první týden máte zdarma a potřebujete na něj pouze pohodlné triko a kraťasy, cvičíme na boso na speciálním povrchu pro bojové sporty (tatami).  Pokud budete chtít další info, neváhejte zavolat hlavnímu trenérovi a ten vše rád zodpoví: Jakub Štěpán, tel.: 725 053 018, step.kub@seznam.cz

 

Proč právě náš klub?

 • Hlavní trenér je držitel národní trenérské licence B (Univerzita Karlova),  národní rozhodčí B, reprezentant ČR, držitel černého pásu 2. Dan WTKF,  zkušební komisař sk. E, vícemistr Evropy a bronzový medailista z MS (více v sekci TRENÉŘI)
 • v klubu panuje přátelská atmosféra
 • možnost startu na závodech
 • zázemí silné organizace
 • všestranná sportovní příprava
 • vhodné pro chlapce i dívky, muže i ženy
 • výborná průprava sebeobrany
 • trénink koncentrace a disciplíny
 • učení správného držení těla a dýchání
 • tréninky odborně propracovány
 • výborné cviky na hubnutí