# # # # #

Přijďte se nezávazně podívat kdykoli na náš trénink karate a posuďte sami naši kvalitu. Vhodné pro kluky a holky, muže i ženy! Podívejte se na odkaz níže... Tréninková centra karate: Praha 4, Praha 10, Praha 11, Mratín a Beroun. Budeme se na vás těšit.

Nábor karate - chci začít cvičit #
Informace
RSS
Zpet
#

Karate pro mládež a dospělé

Přínos tradičního karate

 

S cvičením může začít kdokoli bez rozdílu věku a pohlaví. Na hodinách „Karate pro mládež a dospělé“ se potkáte s celou věkovou skupinou. S mládeží od 15-ti let až po dospělé, vyjímkou však není věk i okolo 60-ti. Každý si ze začátku volí své tempo, takže se nemusíte bát, že trénink nezvládnete!

V dnešní době je těžké najít „spolehlivý“ klub karate, ve kterém vás naučí bojovat a „postarat se o život svůj a vaší rodiny“. Bohužel, v některých klubech se slovo „karate“ používá už pouze jako název, který nemá s cvičením nic společného. Naše tréninky nejsou jen o cvičení kata, kumite, či o „sbírání pásků a cenných kovů z turnajů“. U nás si opravdu zakládáme na preciznosti tréninků a procvičení všeho, čeho se sebeobrana týká.


Jestli zhubnete? Samozřejmě, už jak slovo „trénink“ napovídá, je to účelně organizovaný proces rozvoje výkonnosti jednotlivce, který posouvá vaše hranice a vy se budete nejen cítit skvěle, ale budete i dobře vypadat. Jestli zvládnete chodit pravdidelně? Nejtěžší krok je odhodlat se a přijít na první trénink, překročit svůj strach a nebát se otevřít novým možnostem. Tělo si navykne na určitý režim a po nějaké době bude trénink vyžadovat, cvičení je návykové! Opravdu!

I náš klub jezdí na všechny druhy turnajů. Závody nám slouží jako prostředek pro rozvoj a zdokonalení techniky. Nejsou však jediným cílem, jak to v některých sportech chodí. Je to další stupeň nervozity, kterou by měl karatista zvládnout a co nejvíc přiblížit boj do reality a tím závody posouvají cvičence hlavně po psychické stránce. V klubu máme několik mistrů republiky, medailistů z evropských a světových šampionátů.


Je karate účinné oproti jiným bojovým sportům? Ano je, důkazem je náš trenér, který začal zápasit v kleci (MMA). Zatím má na kontě jednu výhru a to těžkým KO soupeře. Ale ničeho se nebojte, na tréninku dochází ke zranění velmi ojediněle. Trénujeme bezkontaktně, takže úrazy z kumite (zápas) nejsou pravděpodobné a tudíž je karate naprosto bezpečné!

Doražte k nám kdykoli na trénink, přivítá vás výborná parta lidí, ve které se budete cítit skvěle. Budeme se na vás těšit, první týden máte zdarma a potřebujete na něj pouze pohodlné triko a kraťasy, cvičíme na boso na speciálním povrchu pro bojové sporty (tatami). Trénujeme každé pondělí a čtvrtek od 18:15 v Areálu Tj Kovo (Nad Kapličkou 15, Praha 10). Pokud budete chtít další info, neváhejte zavolat hlavnímu trenérovi a ten vám je rád zodpoví: Jakub Štěpán, tel.: 725 053 018