Důležité info

Rozesílal jsem všem našim členům email. Prosím kdo jej neobdržel, pošlete mě na step.kub@seznam.cz, že jste nic nedostali. Ve zprávě uvěďte jméno a přijmení cvičence a telefonní kontakt.

Sledujte náš facebookový profil kliknutím . Zde pravidelně umisťujeme tréninková videa, ať mají všichni možnost tréninku doma a různé aktuality co se právě děje.

Dále ještě prosím všechny, kdo ještě nemají zaplacený příspěvky TJ KOVO a ČATK viz. platný ceník, tak poprosím poslat na účet do konce března.

Nyní řešíme existenční záležitosti a víme, že nejsme sami. Bohužel, nevím kdy se vrátíme zpět k trénování a do normálního režimu..proto by bylo nemorální po Vás chtít příspěvky na poslední čtvrtletí.  Nicméně ještě předtím, než požádáme o úvěry atd., jsem to chtěl zkusit touto cestou. Pokud nemáte existenční problémy a můžete si dovolit zaplatit příspěvky na další čtvrtletí, moc by nám to pomohlo splatit neuhrazené faktury a závazky, které máme. To, co teď neodcvičíme, tak vám samozřejmě nepropadne…ale ponížili bysme vám příspěvky na příští rok. „Žebrání“, či říkání si o sponzorské dary a podobně jsem vždy nenáviděl, ale každá pomoc se nám teď moc hodí a jsme vděčni za cokoli a hlavně za vaši přízeň. Děkujeme, že jste s námi i v této nelehké situaci a věřím…že to všechno zvládneme a co nevidět se uvidíme na tréninku.
Číslo účtu: 22 34 35 71 83 /0800, do zprávy pro příjemce: Jméno a příjmení cvičence. Nesmírně si vážím těm, co se rozhodli nám poslat sponzorský dar, ať v jakékoli podobě. Moc jste mě potěšili a ani nevíte jak moc si jej vážím. Jde vidět, že vám na nás záleží a nechcete nás nechat na holičkách, ještě jednou moc děkuji…doufám, že se co nevidět vrátíme do starých kolejí a uvidíme se na tréninku!
Abyste si nemysleli, že se jen tak poflakuji a nemám do čeho „píchnout“, tak hned po uzavření všech tělocvičen jsem odjel na Moravu ke svým rodičům, kde jsem začal pomáhat s výrobou roušek „Švadlenkám z Bystřice“ a rozvážet doktorům, policistům, prodavačkám atd. v blízkém okolí a při této činnosti jsem alespoň na chvíli zapomněl na špatné věci a měl jsem radost, že děláme něco, co všichni ocení a je to důležité. Doufám, že všichni dodržujete pravidla hygieny a nošení roušek a co nejdříve vir ustoupí a my se zase budeme moct vrátit ke svým životům. Opatrujte se a pokud možno, přeji hezké dny.
Odkazy na videí:

 

Poděkování patří zejména našim partnerům a všem kdo přispěl jakkouli sponzorskou částkou

Napsat komentář