Letní soustředění 2020 – Krkonoše, Liščí farma

Tak jako každý rok, tak i letos nás čeká letní soustředění. Tentokrát strávíme oba turnusy v komplexu Liščí farma ve Vrchlabí. Vracíme se zde, protože tohle ubytování a jejich služby byly za poslední roky suverénně nejlepší. Nikdy nebyl problém se na čemkoli domluvit a hlavně tady mají nejlepší přístup k dětem a ke svým klientům, protože se řídí heslem, náš host-náš pán!

Možnosti v komplexu: Wellnes, venkovní bazén, tělocvična, (povezeme i vlastní Tatami a zahradní stan pro cvičení venku), skvělé dětské hřiště (lanovka, houpačky, skluzavky, trampolíny, různé prolézačky a spoustu jiných), velké pódium s ozvučením pro naši nejlepší diskošku (kdo neviděl video z naší poslední, jakoby nežil :D, minigolf, tenisové kurty, táborák a další věci.

Stravování: Snídaně, oběd, svačinka, večeře + pitný režim po celý den

Pro koho je soustředění vhodné? 1. turnus je vhodný pro všechny od 5-ti let, ale i pro starší a dospělé. Je vhodný i pro pokročilé a závodníky. Tréninky budou rozděleny do výkonnostních skupin a nemusíte se bát, že právě pro Vás nenajdeme tu správnou skupinku. 2. turnus je vhodný také pro všechny od 3. třídy ZŠ až po dospělé, začátečníky i pokročilé. Spoustu lidí jezdí i na oba turnusy a s tím samozřejmě není problém…přes víkend zůstáváme na stejném místě a pořádáme různé výlety, akce a také regenerujeme ve wellness 🙂

Termín:  1. turnus – 3. – 8. srpna

2. turnus – 10. – 15. srpna

Cena: Děti do 10-ti let – 5500 Kč, Ostatní 6 000 Kč

Rezervace: step.kub@seznam.cz ve znění: Jméno a příjmení, věk, turnus. …..Záloha 3.000 kč

Fotogalerie

 

 

 

Napsat komentář