Mistrovství ČR – Praha

V sobotu 15.6. se v Praze konalo Mistrovství České republiky v tradičním karate, které pořádala Česká asociace tradičního karate a náš klubu Centrum tradičního karate Praha. Soutěž se uskutečnila v zázemí sportovní haly Jedenáctka a zúčastnilo se jí 243 závodníku ze 13 oddílů. Náš klub reprezentovalo 35 závodníků a podařilo se nám vybojovat 16 medailí. Děkujeme všem za reprezentaci a hlavně všem, kteří přiložili pomocnou ruku při přípravách turnaje a po celou dobu konání.

Závod byl rozdělen, po vzoru uběhlých národních pohárů, do dvou bloků mezi kterými proběhl i slavnostní nástup a představení jednotlivých oddílů.  Nyní se už můžeme těšit na podzim, kdy se budou konat hned dvě velké akce a to Mistrovství Evropy WTKF v Rusku a Světový pohár Budo karate dětí v Brně.

Fotogalerie:

https://photos.google.com/share/AF1QipMd5yOi-GOfPzRpgi4UIQtIyFoLHU8Qybffk7WNHH28l1z_RjhXK_hmxrJvZcEIuQ?key=RGpOQlZuN2NWZWRBTGZJMmEyZTNYZENNV1RMdE13

Výsledky:
1.místo
 • Brigita Bačová – kumite
2. místo
 • Viktorie Pelcová – kumite
 • Anna Stará – kumite
 • Brigita Bačová – kata
 • Anna Stará – kata
 • Brigita Bačová – fukugo
 • David Krybus – kumite
 • Michal Pelc – kumite
3. místo
 • Irena Kmínková – kumite
 • Martina Vránová – kumite
 • Petra Bačová – kumite
 • Lucie Karlová – kata
 • Viktorie Pelcová – kata
 • Arsenij Karpow – kumite
 • Patrik Bačo – kumite
 • Libor Tomáš – kumite

chtěl bych poděkovat všem našim reprezentantům, trenérům, rodičům a pomocníkům při přípravě nejen tohoto turnaje, ale všech akcí, kterých se účastníme. Víme, že je to velmi časově i finančně náročné a proto si ceníme veškeré snahy se účastnit těchto akcí. Cením si snahy závodníků se každým turnajem posouvat dále a zlepšovat se a velké díky patří rodičům, kteří je motivují. Všichni odvádí skvělou práci a ještě jednou všem moc děkuji“ řekl trenér Jakub Štěpán

Napsat komentář