Dne 25.5.2019 se v Brně konalo 3. kolo Národního poháru v tradičním karate. 238 závodníků z 13 klubů se nyní potkalo ve Velké hale míčových sportů Masarykovy univerzity. Hlavním rozhodčím byl Radek Januš 5.dan WTKF, který byl zároveň, jako trenér Akademie karate Brno, i pořadatelem závodu.3. kolo Z pražského klubu vycestovalo 13 závodníků, kterým se podařilo přivést (po D1 🙂 18 medailí. NP bylo zároveň posledním pro tento rok a následuje již Mistrovství České republiky, které se bude konat 15.6.2019 u nás v Praze.

Výsledky:

1.místo:
 • Anna Stará – kata
 • Viktorie Pelcová – kumite
 • Denis Vaněček – kata
 • Anna Stará – fukugo
2. místo:
 • Brigita Bačová – kata
 • Iveta Karešová-Dusilová – kata
 • Anna Stará – kumite
 • Patrik Bačo – kata
 • Martina Vránová – fukugo
 • Patrik Bačo – kumite
 • Libor Tomáš – kumite
3. místo:
 • Libor Tomáš – kata
 • Martina Vránová – kumite
 • Brigita Bačová – kumite
 • Petra Bačová – kumite
 • Brigita Bačová – fukugo
 • Viktorie Pelcová – fukugo
 • Václav Kareš – kumite

Fotogalerie

Fotografie 1. část

Fotografie 2. část

Jsem nesmírně hrdý na naše svěřence, celý rok předvádějí skvělé výkony. Závěrem první poloviny sezóny budeme hostit Mčr v praze, takže jsme plní očekávání 🙂 trošičku mě mrzí, že celý rok jezdí na turnaje naše týmy ve stejném složení. jsem si ale jist, že získat medaili a dobře se prosadit mohou ale i ostatní členové našeho klubu. Nezapomínejme, že závody slouží k dalšímu rozvoji cvičence a není čeho se bát! Doufám, že se v Praze odhodlá více lidí a budou reprezentovat náš klub na tomto prestižním šampionátu 🙂

Přeji všem mnoho štěstí jak ve sportovním, tak i osobním životě 🙂 „