Začni hned Rychlý kontakt
+420 725 053 018
Pankrác, Chodov,
Želivského, Mratín, Beroun

Letní soustředění 2019 – Černý důl

Jako každý rok, tak i letos pojedeme na týdenní kemp do Krkonoš, do Černého dolu.

Letos budou 3 termíny. První termín bude pro děti už od 5-ti let, ale mohou jet i starší a pokročilí – tréninky budou rozděleny dle výkonnostní třídy. Druhý termín bude smíšený, vhodný od 7-mi let. Třetí termín bude pro samostatné pokročilé děti (min. zelený pás, nebo po domluvě s trenérem) a dospělé.

Děti ocení hezké zázemí hotelové depandence, samostatná budova, která bude pouze pro nás a budeme ji mít maximálně pod kontrolou. Snídaně, obědy a večeře budou v hotelu, který je naproti depandence. Odpolední svačinku bereme sebou na trénink. V hotelu je tělocvična, posilovna, bazén s vířivkou, sauna, možnost masáží, pingpongový stůl, bowling, fotbálek, kulečník a šipky. Dále je k dispozici venkovní bazén s trampolínou. Venku využiváme hřiště pod sjezdovkou, louku a samozřejmě nejvíc oblíbenou sjezdovku 🙂

Hotel Aurum – www.hotel-aurum.cz

  • 1. termín – 22. – 27. července
  • 2. TERMÍN – 29.7. – 3. SRPNA
  • 3. TERMÍN – 5. – 10. SRPNA

Fotogalerie

Cena:

  • Děti v předškolním věku: 5 100 kč
  • 1. – 5. třída: 5 500 kč
  • 5. – 9. třída:  5 900 kč
  • ostatní: 6 400 kč

Počet míst je limitován na 25 účastníků na jeden turnus, pak je možnost ještě přistýlek…(jsou pohodlné jako postele, sám jsem na nich spal). Pokud pojedete na dva turnusy,  v ceně je ubytování i přes volné dny (sobota a neděle – snídaně). Do seznamu zapíši pouze ty, kteří složí nevratnou zálohu ve výši 2 000 Kč…prosím pamatujte na to, že kapacity turnusů jsou vždy plně obsazené, takže neváhejte s včasnou rezervací. Kdo dřív příjde, ten dřív jede.

Zájemci hlaste se na email: step.kub@seznam.cz – předmět: Letní soustředění ve znění:

Přihlašuji svého syna, dceru ………………………………na Letní soustředění 2019. (uvést ještě termíny a do které cenové oblasti spadá)

 

Budeme se těšit na soustředění Jakub Štěpán a jeho tým trenérů 🙂